Harmonogram zajęć

Szkoła Podstawowa nr 62

ul. Ćwikłowa 1
prowadzący zajęcia: sensei Ireneusz Dworakowski

Grupa zaawansowania Dzień Godzina
Grupa początkujący do 8kyu Poniedziałek 17.30-18.30
Grupa poczatkująca do 8kyu Środa 17.30-18.30
Grupa zaawansowana Poniedziałek 18.30-20.00
Grupa zaawansowana Środa 18.30-20.00

Szkoła Podstawowa nr 66

ul. Skotnicka 68
prowadzący zajęcia: sensei Ireneusz Dworakowski

Grupa zaawansowania Dzień Godzina
Grupa początkująca i 8 kyu Wtorek 17.00-18.00
Grupa początkująca i 8 kyu Czwartek 17.00-18.00
Grupa zaawansowana Wtorek 18.00-19.00
Grupa zaawansowana Czwartek

18.00-19.00

Szkoła Podstawowa nr 158

ul. Strąkowa 3A
prowadzący zajęcia: sensei Ireneusz Dworakowski

Grupa zaawansowania Dzień Godzina
Grupa początkująca Czwartek 16.30-17.30

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Czułów 188
prowadzący zajęcia: sensei Patryk Olejek, kontakt: 669 909 819

Grupa zaawansowania Dzień Godzina
Grupa młodsza i początkująca Poniedziałek 14:00-15:00
Grupa młodsza i początkująca Piątek 15:30-16:30

Szkoła Podstawowa nr 132

ul. Benedyktyńska 4 (Tyniec)
prowadzący zajęcia: sensei Patryk Olejek, kontakt: 669 909 819

Grupa zaawansowania Dzień Godzina
Grupa początkująca i zaawansowana Wtorek 18:30
Grupa początkująca i zaawansowana Czwartek 18:30

Gimnazjum i Szkoła Podstawowa im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Mnikowie

Mników 13
prowadzący zajęcia: sensei Patryk Olejek, kontakt: 669 909 819

Grupa zaawansowania Dzień Godzina
Grupa młodsza Poniedziałek 17:30-18:30
Grupa młodsza Czwartek

13:30-14:30

Grupa starsza Poniedziałek

18:30-19:30

Grupa starsza Piątek

17:00-18:00

Szkoła Podstawowa im. Bł. Matki Teresy z Kalkuty w Cholerzynie

Cholerzyn 205
prowadzący zajęcia: sensei Patryk Olejek, kontakt: 669 909 819

Grupa zaawansowania Dzień Godzina
Grupa młodsza Poniedziałek 15:50-16:50
Grupa młodsza Czwartek

14:50-15:50

Szkoła Podstawowa w Kryspinowie im. Kard. Stefana Wyszyńskiego

Kryspinów 356
prowadzący zajęcia: sensei Grzegorz Lejda

Grupa zaawansowania Dzień Godzina
Grupa 9 - 5 kyu
Grupa 9 - 5 kyu




Centrum Edukacyjne Radosna Nowina 2000

Piekary 2
prowadzący zajęcia: sensei Grzegorz Lejda

Grupa zaawansowania Dzień Godzina
Grupa początkująca Wtorek 17:00 - 18:15
Grupa zaawansowana Wtorek 17:00 - 19.15
Grupa początkująca Czwartek 19:00 - 20:30
Grupa zaawansowana Czwartek 19:00 - 20:30